Başvuru Formu
Bize ulaşmak için formu doldurunuz

BAŞVURU FORMU

 Pt S Ç Pş C Ct P

Aşağıda 3 adet fotoğraf ekleyebileceğiniz alan bulunmaktadır. Fotoğraflarınızı sürükleyip bırakabilirsiniz ya da fotoğraf yüklemek için tıklayabilirsiniz. (Her bir fotoğraf maksimum 8MB boyutunda olmalıdır)

1. Görseli Seçin
2. Görseli Seçin
3. Görseli Seçin

Reyting Ajans’ın Oyuncu Kadrosuna Katılmak için Ne Yapabilirim?
Son halinizi gösteren herhangi bir resminizle birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız. Başvurular bölümündeki istenilen bilgileri ve resminizi posta yoluyluda bize gönderebilirsiniz.

İnternetten Yollanan Resimler Hakkında :
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına ve gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan jpg uzantılı ve en fazla 8MB boyutlarında olmalıdır.

Kadromuza Kabul Edilenler :
Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip vb. deneme çekimlerine katılırlar ve ajansımıza davet edilerek fotoğraf çekimlerine katılırlar. Bu çekimler sonrasında resimli castlarınız profosyonel müşterilerimize (film yapım şirketleri,reklam ajansları, yönetmenler, tekstil firmaları ,fuar organizatörleri vb.) iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata gecilir.

Başvuru Yaparken (Önemli Not) :
Online başvuru yaparken tarayıcı uyumluluğu sorunu yaşadığınız takdirde, Google Chrome web tarayıcısından başvuru yapabilirsiniz.