Ajans Hakkında

“Ajans” Reyting’in genç ve dinamik kadrosuyla profesyonel oyunculuk deneyimi yaşayın

Ajans Reyting cast ajans hizmeti ile dizilere, sinemalara, reklam filmlerine yada televizyon programlarına oyuncu temin etmektedir. Bir “cast ajansı” firmasının müşterileri genellikle bağımsız yapım şirketleri ve kanallara bağlı yapım şirketlerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda cast ajans firması reklam sektöründe bulunan yapımcı şirketler ile çalışmalar yapmaktadır.

Ajans Reyting olarak bizler oyuncu olmak isteyen yada manken olmak isteyen kişilere 2010 yılından beri genç ve geniş kadromuzla hizmetlerde bulunmaktayız. Oyunculuk ajansı branşımızda oyuncu cast hizmeti vermekle beraber reklam ajansı branşımız ile reklam sektörüne de hizmet vermekteyiz.

Ajans Firmasının Önemi
Oyunculuk, Mankenlik, Sunuculuk gibi mesleklere başlamada en önemli faktörlerden biride reyting ajans firmasının dikkatli seçilmesidir.

Adayların kendilerini geliştirmeleri ve sektöre kendilerini tanıtmaları adına hiç şüphesiz ajans firmasının katkısı çok önemlidir. İyi bir cast ajans firması oyuncu yada manken olmak isteyen adayları kendi bünyesinde değerlendirip sektöre profesyonel olarak hazırlamaktadır.

Bunun yanı sıra profesyonel olmayan ajans firması ise kişiye yardımcı olmaktan ziyade kariyerini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebepten dolayı oyunculuk, mankenlik veya sunuculuk mesleğine başlamak isteyen adaylar çalışacakları ajans firmasını iyi değerlendirmeli ve seçimini titizlikle yapmalıdır.

Ajans Reyting ile Profesyonelliğe Adım Atın !
Ajans Reyting, 2010’dan itibaren oyuncu ajansı, dizi ajansı, reklam ajansı ve mankenlik ajansı ile sektöre hizmet vermektedir. Dizi ve sinemalarda oyuncu yada yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen talepleri çalıştığımız yapım şirketleri ile değerlendirme yapıp dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaktayız. Bununla beraber hosteslik, klip dansçısı, sunucu talepleri toplayıp bunları değerlendirmektedir. Model ve Casting hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en dinamik ve genç geniş kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Oyunculuk başvurusu, hosteslik başvurusu, klip dansçısı başvurusu yapmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Bundan sonraki çalışmalarımın pozitif durumda olabilmesi için her zaman olduğu gibi sizlerle olabilmek dileğiyle…

Ajans Reyting