Hakkımızda

Ajans Reyting geniş, dinamik uzmanlaşan kadrosuyla kendi branşlarında (oyuncu ajansı, dizi ajansı, reklam ajansı ve mankenlik ajansı) olarak kaliteyi hedeflemektedir.

Reyting Ajans 2010 Yılında C.GÜNGÖR tarafından kurulmuştur. İstanbul Mecidiyeköy’de merkez binası bulunmaktadır. 2014 yılı itibarı ile Cevdet GÜNGÖR ve Ceyhun GÜNGÖR Kardeşler’in katkılarıyla birlikte, Türkiye’nin görsel çalışmalara hizmet veren en büyük Model ve Casting ajanslarındandır. Hizmet aşaması olarak köklü bir kuruluş olan Ajans Reyting genç dinamik ekip anlayışı ile hareket etmektedir. Resmi çalışanları ile görsel çalışmalara hizmet veren en geniş personel ağına sahiptir.

Kuruluş günümüz olan 15.07.2010 yılından bu yana çalışma ilkesi olarak hep kaliteyi hedeflemiştik…

Ne mutlu ki o hedeflediğimiz kaliteli hizmeti daha 2010 yılından beri bizleri kaliteli yapımlarına uygun gören başta Erler Film, Ay Yapım, Es Film, Bozdağ Film, BKM, O3 Medya, Limon Yapım, MF Yapım, TIMS&B, Mint Yapım, Pana Film, Tekden Film, Süreç Film, Karamel Yapım, Akli Film Production, Gold Yapım a yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bizler de hizmetlerimizin kalitesini arttırabilmek için iki ayrı dalda görev dağılımı yaptık. Reyting Ajans Cast, Prodüksiyon tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmetlerini üstlenirken oyuncu ajansı, REYTİNG Model Ajansı tekstil firmalarının katalog fotomodel hizmeti, defile organizasyonluğu, tanıtımlar ve fuar hostes organizasyonluğunu artan kalite ile birlikte gerçekleştirmektedir.
Bundan sonraki çalışmalarımın pozitif durumda olabilmesi için her zaman olduğu gibi sizlerle olabilmek dileğiyle…

Ajans Reyting