Arka Sokaklar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Arka Sokaklar Dizi Konusu
Yapımcılığını Türker İnanoğlu‘nun üstlendiği Arka Sokaklar‘ın konusu İstanbul’un arka mahalleleri yani görünen İstanbul’un şatafatından ve güzelliğinden uzak, kirli ve tehlikeli bir İstanbul’u, daha da önemlisi bu tehlikelere göğüs geren Türk polislerini konu alıyor Arka Sokaklar.

Aksiyon ve macera dolu içeriğinin yanısıra Türk aile yapısının derinlemesine bir betimlemesini de ekranlara taşımayı çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren Arka Sokaklar, görsellikten ve milyon dolarlık yalılarda yaşanan aşk hikayelerinden çok ay sonunu nasıl getireceğini düşünen babaları ekrana yansıtıyor.

Arka Sokaklar dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Arka Sokaklar Dizisi Oyunculuk başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurularınız reyting ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, İçimizden Biri dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

DizilerinFilmlerin Yeni yüzü neden siz olmayın ?