Kasaba Doktoru Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kasaba Doktoru dizisi konusu; Kasaba Doktorunda, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Ali’nin şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınacak. Ali Hoca, Ömer ve idealist Doktor Leyla’yı bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Kasaba Doktoru dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Kasaba Doktoru Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu ‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurularınız reyting ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Kasaba Doktoru dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

DizilerinFilmlerin Yeni yüzü neden siz olmayın ?