Kaderimin Oyunu Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kaderimin Oyunu dizisi konusu; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın başrollerini paylaştığı Kaderimin Oyunu, Cemal ve Asiye’nin çarpıcı hikayesini ekrana getirecek.

Kaderimin Oyunu dizisinde üvey anneyle büyüyen Asiye, henüz 17 yaşındayken Cemile kaçar. Asiye’nin 2. çocuğu Umut’a hamile olduğu dönemde kocası Cemal gittikçe içine kapanır ve evi terk eder.

Ardından zengin bir ailenin kızı olan Helin Demirhan’la tanışan Cemal’in aklında hala Asiye vardır ancak zengin ve rahat hayatı seçer. Asiye’nin hayatı ise Demirhan ailesinin müştemilatında büyüyen Mahir ile tanışmasıyla tamamen değişecektir.

Kaderimin Oyunu dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Kaderimin Oyunu Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu ‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurularınız reyting ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Kaderimin Oyunu dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

DizilerinFilmlerin Yeni yüzü neden siz olmayın ?