Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisi konusu; ES Film imzalı, 16 Eylül 2021 tarihinde TRT 1’de yayınlanmaya başlayan, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya’nın birlikte kaleme aldıkları tarih, kurgu, aksiyon ve macera türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe yer almaktadır.

Osmanlı Devleti’nin deniz aşırı seferlerinde unutulmaz zaferlere imza atmayı başaran, Kızıl sakal lakaplı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlatmaktadır. Devletin kaptan-ı deryası olan Hayreddin Paşa, Akdeniz’de Osmanlı üstünlüğünü sağladı… Barbaros Hayreddin Paşa’nın asıl adı Hızır Reis’tir.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Başvuru Formu ‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurularınız reyting ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

DizilerinFilmlerin Yeni yüzü neden siz olmayın ?