Hakkımızda

Hakkımızda

Ajans Reyting geniş, dinamik uzmanlaşan kadrosuyla kendi branşlarında (oyuncu ajansı, dizi ajansı, reklam ajansı ve mankenlik ajansı) olarak kaliteyi hedeflemektedir.

 

Reyting Ajans 2010 Yılında C.GÜNGÖR tarafından kurulmuştur. İstanbul Mecidiyeköy'de merkez binası bulunmaktadır. 2014 yılı itibarı ile Cevdet GÜNGÖR ve Ceyhun GÜNGÖR Kardeşler'in katkılarıyla birlikte, Türkiye'nin görsel çalışmalara hizmet veren en büyük Model ve Casting ajanslarındandır. Hizmet aşaması olarak köklü bir kuruluş olan Ajans Reyting genç dinamik ekip anlayışı ile hareket etmektedir.Resmi çalışanları ile görsel çalışmalara hizmet veren en geniş personel ağına sahiptir.

Kuruluş günümüz olan 15.07.2010 yılından bu yana çalışma ilkesi olarak hep kaliteyi hedeflemiştik...

Ne mutlu ki o hedeflediğimiz kaliteli hizmeti daha 2010 yılından beri bizleri kaliteli yapımlarına uygun gören başta SER FİLM, ACR YAPIM, BSK YAPIM, TURUNCU YAPIM, MİNT YAPIM, ANS INTERNATIONAL, COP PRODÜKSİYON, FM YAPIM, ERLER YAPIM, VİZYON FİLM, SÜREÇ FİLM, MASALEVİ FİLM YAPIM, LİMON YAPIM, DADA FİLM, SAMANYOLU TV İÇ YAPIM, İSTİSNAİ FİLİMLER VE REKLAMLAR, MED YAPIM, KANAL D İÇ YAPIM, YAĞMUR AJANS, TMC FLİM YAPIM, DİGİTAL SANATLAR, PTOT TV REKLAMLARI, POP PRODUCTIONS VE SHOW TV IÇ YAPIM, PLATO FİLM (Sinan ÇETİN), SİNEVİZYON YAPIM, AVŞAR YAPIM a yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bizler de hizmetlerimizin kalitesini arttırabilmek için iki ayrı dalda görev dağılımı yaptık. REYTİNG Ajans Cast, Produksiyon tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmetlerini üstlenirken oyuncu ajansı, REYTİNG Model Ajansı tekstil firmalarının katalog fotomodel hizmeti, defile organizasyonluğu, tanıtımlar ve fuar hostes organizasyonluğunu artan kalite ile birlikte gerçeklestirmektedir.

Bundan sonraki çalışmalarımın pozitif durumda olabilmesi için her zaman olduğu gibi sizlerle olabilmek dileğiyle...

 
 

DİZİLERİN ve FİLMLERİN
NEDEN YENİ YÜZÜ SİZ OLMAYIN ?
HEMEN BAŞVUR