BİZE ULAŞMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ

BAŞVURU FORMU

Fotoğraflarınız Burdan Gönderebilirsiniz. Sadece geçerli formatlar: jpg, png, doc, pdf Her bir dosyanın max boyutu 1 MB.

BİLMENİZ GEREKENLER

Reyting Ajans'ın Oyuncu Kadrosuna Katılmak için Ne Yapabilirim?
Son halinizi gösteren herhangi bir resminizle birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız. Başvurular bölümündeki istenilen bilgileri ve resminizi posta yoluyluda bize gönderebilirsiniz.

İnternettten Yollanan Resimler Hakkında :
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına ve gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan jpg uzantılı ve en fazla 250 KB boyutlarında olmalıdır.

Kadromuza Kabul Edilenler :
Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip vb. deneme çekimlerine katılırlar ve ajansımıza davet edilerek fotoğraf çekimlerine katılırlar. Bu çekimler sonrasında resimli castlarınız profosyonel müşterilerimize (film yapım şirketleri,reklam ajansları, yönetmenler, tekstil firmaları ,fuar organizatörleri vb.) iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata gecilir.