Arka Sokaklar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Arka Sokaklar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Arka Sokaklar Dizisi Oyunculuk Başvurusu için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için doğru adres Ajans Reyting

 

Arka Sokaklar Dizi Konusu
Yapımcılığını Türker İnanoğlu‘nun üstlendiği Arka Sokaklar‘ın konusu İstanbul’un arka mahalleleri yani görünen İstanbul’un şatafatından ve güzelliğinden uzak, kirli ve tehlikeli bir İstanbul’u, daha da önemlisi bu tehlikelere göğüs geren Türk polislerini konu alıyor Arka Sokaklar.

Aksiyon ve macera dolu içeriğinin yanısıra Türk aile yapısının derinlemesine bir betimlemesini de ekranlara taşımayı çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren Arka Sokaklar, görsellikten ve milyon dolarlık yalılarda yaşanan aşk hikayelerinden çok ay sonunu nasıl getireceğini düşünen babaları ekrana yansıtıyor.

Bazen güldüren, bazen üzen hikayeleriyle asayiş şube ekibinde yer alan yılların tecrübesi Rıza Baba (Soylu), ekibin diğer enerjik ve genç üyelerine rehberlik etmesi nedeniyle bu isimle anılıyor.

Komiser Murat, Zeynep, Hüsnü Çoban, Mesut Komiser ve diğer polislerin aile hayatlarında yaşadıklarıyla, İstanbul sokaklarında yaşadıkları iç içe geçiyor ve ortaya oldukça ilgi çekici bir yapıt çıkıyor.

 
 

DİZİLERİN ve FİLMLERİN
NEDEN YENİ YÜZÜ SİZ OLMAYIN ?
HEMEN BAŞVUR